Kalendář akcí v obci Rybník a okolí

Akce - Domažlicko a okolí - během týdne

18.05.22 , 19:00Horšovský Týn a okolí - Kino Horšovský Týn
CHLAP NA ZABITÍ
Městské kulturní zařízení Horšovský Týn Vás zve na divadelní představení, kultovní francouzskou komedii CHLAP NA ZABITÍ. V hlavní roli Miroslav Vladyka a Filip Blažek. Dále hrají: Alžběta Stanková, Michal Slaný, Zdeněk Rohlíček a další.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
18.05.22 , 20:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Černobyl na kolečkách
Camino se rozhodlo opět oprášit svá kolečka, tentokrát s cílem dobýt Černobyl. Po úspěšné výpravě na invalidním vozíku do Santiaga de Compostela se vozíčkář Honza s roztroušenou sklerózou rozhodl se svým týmem vydat na jedno z nejrozporuplnějších míst světa, aby podnikl cestu do hlubin své duše a poskytl svědectví o nemoci, kterou bere už jako svoji družku.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
19.05.22 , 20:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Vyšehrad: Fylm
Od chvíle, kdy jsme Julia Lavického viděli naposledy (ano, bylo to tehdy, když „prodal“ zápas, ale zapomněl na to, a dal krásný gól), uběhl více než rok. Lavi je, jak by řekl jeho agent Jarda, pořád stejný dement, ale začalo se mu konečně dařit. A to jak ve fotbalovém, tak v osobním životě.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
20.05.22 , 17:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Žhářka
Desetiletá Charlie se od narození s rodiči neustále stěhuje z místa na místo. Nomádský způsob života ji neskutečně rozčiluje, ale rodiče netuší, jak jinak ji ochránit. Charlie je totiž „jiná“. K zapalování věcí nepotřebuje sirky ani zapalovač, stačí, když se rozhodne, že mají hořet. Horší je, že svou schopnost nedokáže úplně ovládat,
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
20.05.22 , 20:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Ženy a život
Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
21.05.22 , 17:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Po čem muži touží 2
V prvním filmu se hlavní hrdina Karel Král ocitl v ženském těle. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou, psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Její doporučení klientům se trochu míjejí účinkem, Irena dostává výpověď z nájemní smlouvy v domě, kde má ordinaci a vzápětí přistihne svého přítele při nevěře.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
21.05.22 , 20:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Ve snímku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství filmový svět studia Marvel otvírá brány do paralelních světů a dává do nich nahlédnout jako nikdy předtím. Vydejte se do neznáma s Doctorem Strangem, který za pomoci starých známých a nových spojenců vstupuje do šílených a nebezpečných paralelních světů mnohovesmíru, aby se utkal se záhadným soupeřem.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
22.05.22 , 14:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Velký červený pes Clifford
Emily právě nastoupila na novou školu, kde se na ni všichni spolužáci dívají skrz prsty, protože jim připadá divná. Náladu jí nemůže zvednout ani to, že se o ni po dobu máminy služební cesty stará velmi nezodpovědný strýček Casey, který je magnetem na nejrůznější katastrofy.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
22.05.22 , 17:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Mára jde do nebe
Marek Holeček patří mezi nejvýznamnější české a světové horolezce současnosti. Na ty nejvyšší hory těsně pod nebem leze bez kyslíku náročným alpským stylem. Jeho extrémní přístup k horám i životu mu přináší úspěchy a také problémy. Film Mára jde do nebe sleduje jeho pět pokusů o prvovýstup na náročnou horu Gašerbrum I v pákistánském pohoří Karákóram.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
22.05.22 , 20:00Domažlicko a okolí - kino Čakan
Panství Downton: Nová éra
Za dobu své filmové a seriálové existence už Panství Downton zažilo ledacos, ovšem asi nikoho by nenapadlo, že se v minulosti babičky Violet (Maggie Smith) ukrývá tajemství, které může otřást základy celého šlechtického rodu Crawleyů.
(Zapsal: Karel Dvořák, 02.05.22)
Výše uvedené akce jsou výpisem z regionální databáze akcí na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ www.sumavanet.cz/akce

Informace mají pouze orientační charakter, provozovatelé těchto stránek neručí za jejich správnost, obsah či úplnost.

Pořádáte zajímavé akce a chcete výrazně zvýšit jejich propagaci?
 Zapisujte akce zdarma na www.sumavanet.cz/akce
Pokud pořádáte akci a plánujete termín, můžete si zde také ověřit, zda nedochází k termínové kolizi s jinou akcí.

V případě zájmu o zvýšenou propagaci akce nás kontaktujte na info@sumavanet.cz